Ուսանողին /

Պրակտիկա

Երևանի Խաչատուր Աբովյանի անվան №2 հիմնական դպրոց (Իսահակյան 30, Կենտրոն վարչ. շրջան)

Մեթոդիստ` Ներսեսյան Վարդան (Ծանրամարտի, բռնցքամարտի և սուսերամարտի ամբիոն)

Հակոբյան Թաթուլ Տիգրանի Ձյուդո
Հունանյան Գոռ Գարիկի Ձյուդո
Քոչարյան Քրիստինե Վլադիկի Մարմնամարզություն
Գալստյան Սիրանուշ Արամի Մարմնամարզություն
Բարսեղյան Սուսաննա Ռուբենի Մարմնամարզություն
Հաճինարինեան Մարիա Յովհաննեսի Լող
Մկրտչյան Անուշավան Մերուժանի Ծանրամարտ
Հայրապետյան Արսեն Արտյոմի Բռնցքամարտ
Նարինյան Միաքայել Կամոյի Բռնցքամարտ
Դավթյան Արմեն Դավիթի Փրկարար
Հայրապետյան Հայկ Արամի Բռնցքամարտ
Երևանի Սիամանթոյի անվան №162 հիմնական դպրոց (Անդրանիկի 4, Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջան)

Մեթոդիստ` Աբելյան Վարդգես (Ծանրամարտի, բռնցքամարտի և սուսերամարտի ամբիոն)

Շաքարյան Արթուր Անդրանիկի Բռնցքամարտ
Սահակյան Էրիկ Արմանի Բռնցքամարտ
Խաչատրյան Շահեն Գուրգենի Սամբո
Հովհաննիսյան Հովհաննես Ալբերտի Սամբո
Ստամբուլցյան Սարգիս Սայաթի Ծանրամարտ
Շահբազյան Սամվել Կարենի Փրկարար
Բունիաթյան Արամ Աղասի Ձյուդո
Արշակյան Արծրուն Արմանի Փրկարար
Բարսեղյան Վանիկ Ալբերտի Լող
Հակոբյան Ռաֆայել Վաչագանի Ձյուդո
Երևանի Մուրացանի անվան №18 հիմնական դպրոց (Բագրատունյաց փող.,32 շենք, Շենգավիթ վարչ. շրջան)

Մեթոդիստ` Նավասարդյան Հասմիկ (Ծանրամարտի, բռնցքամարտի և սուսերամարտի ամբիոն)

Թորոսյան Մովսես Սեյրոժայի Բռնցքամարտ
Վարդանյան Ալբերտ Էդգարի ՀՀ ըմբշամարտ
Աբգարյան Կարեն Հարությունի ՀՀ ըմբշամարտ
Հարությունյան Արսեն Գագիկի Ձյուդո
Մելքոնյան Անդրանիկ Արտակի Փրկարար
Վարդանյան Սերյոժա Օնիկի Փրկարար
Առաքելյան Բագրատ Արայիկի Փրկարար
Կուքանյան Տիգրան Աշոտի Սուսերամարտ
Ծերունյան Ավետիս Սամվելի Սուսերամարտ
Հակոբյան Հովհաննես Հակոբի Շախմատ
Երևանի Վրեժ Համբարձումյանի անվան №17 հիմնական դպրոց (Սասունցի Դավիթ 78, Էրեբունի վարչական շրջան)

Մեթոդիստ` Հակոբյան Զավեն (Ծանրամարտի, բռնցքամարտի և սուսերամարտի ամբիոն)

Նաջարյան Արմեն Վալերիի Ծանրամարտ
Խաչատրյան Հարություն Արայի Կարատե
Ղազարյան Գեղամ Սաշայի Բռնցքամարտ
Ադամյան Անդրանիկ Իշխանի Կարատե
Նասիբյան Տարոն Արտավազդի Կարատե
Մարտիրոսյան Դավիթ Գևորգի Կարատե
Շոխոյան Գևորգ Նորիկի Ծանրամարտ
Հակոբյան Ռուբեն Գուրգենի Ծանրամարտ
Հարությունյան Հակոբ Շավարշի Ծանրամարտ
Համբարձումյան Արամ Արծրունի Ծանրամարտ
Երևանի Լևոն Միրիջանյանի անվան №155 հիմնական դպրոց (Բաշինջաղյան փող., 2-րդ նրբ., Աջափնյակ վարչ. շրջան)

Մեթոդիստ` Կարապետյան Ռուզաննա (Ծանրամարտի, բռնցքամարտի և սուսերամարտի ամբիոն)

Նահապետյան Գևորգ Արմենի Ձյուդո
Միքայելյան Արման Ալբերտի Շախմատ
Համբարձումյան Գոռ Սերգոյի Ծանրամարտ
Թովմասյան Խաչիկ Հովհաննեսի Փրկարար
Հակոբյան Արգամ Կամոյի Փրկարար
Հովհաննիսյան Հրայր Արայիկի Հեծանիվ
Արամյան Արմեն Սամվելի Փրկարար
Սողոմոնյան Տարոն Սամվելի Բռնցքամարտ
Աբրահամյան Արբակ Արթուրի Բռնցքամարտ
Վարդանյան Գևորգ Գուրգենի Փրկարար
Պողոսյան Երանոս Բենիկի Ազատ ըմբշամարտ
Մարգարյան Դրաստամատ Արտակի Ազատ ըմբշամարտ
Պետրոսյան Դավիթ Ալեքսեյի Ազատ ըմբշամարտ
Առաքելյան Կարեն Արմենի Ազատ ըմբշամարտ
Վարտանյան Գարեգին Արթուրի Ազատ ըմբշամարտ
Աբգարյան Նարեկ Գագիկի Բռնցքամարտ
Աբրահամյան Արամ Անդրանիկի Բռնցքամարտ
Ղիմոյան Աշոտ Արմեն ՀՀ ըմբշամարտ
Հակոբյան Արտյոմ Սուրիկի ՀՀ ըմբշամարտ
Պապոյան Անդրանիկ Վահրամի Փրկարար
Տոնոյան Էդիտա Վարազդատի Մարմնամարզություն
Ենոքյան Ռիմա Հմայակի Մարզական պարեր
Գևորգյան Աղվան Արմենի ՀՀ ըմբշամարտ
Գրիգորյան Արտաշես Արարատի Մարմնամարզություն
Վասիլյան Աշոտ Արթուրի Մարմնամարզություն
Գալստյան Ռուբեն Միքայելի ՀՀ ըմբշամարտ
Հախեյան Անդրուշ Գևորգի ՀՀ ըմբշամարտ
Հախոյան Նորայր Արմենի ՀՀ ըմբշամարտ
Գալստյան Արմեն Նարմբեկի Բռնցքամարտ
Մելքոնյան Նարեկ Մանվելի Բռնցքամարտ
Իսրայելյան Հակոբ Գեորգիի Բռնցքամարտ
Շատվերյան Նարեկ Պետրոսի Սամբո
Բաբայան Միսակ Արտաշեսի Բռնցքամարտ
Նազարյան Շիրազ Համբարձումի Բռնցքամարտ
Բասենցյան Հարություն Ժորայի Ազատ ըմբշամարտ
Հակոբյան Նարեկ Ատոմիկի Ազատ ըմբշամարտ
Մարտիրոսյան Սիմոն Գևորգի Ծանրամարտ
Հովակիմյան Վահրամ Էդուարդի Փրկարար
Միքայելյան Միքայել Երվանդի Փրկարար
Հովհաննիսյան Արամ Վահանի Շախմատ
Մխիթարյան Հովհաննես Մխիթարի ՀՀ ըմբշամարտ
Կաչակ Էդուարդ Եվգենիի Բռնցքամարտ
Բալաբեկյան Հակոբ Վաչեի Կարատե
Ստեփանյան Բորիս Իգիթի Կարատե
Մխեյան Գևորգ Արմենի Ազատ ըմբշամարտ
Գևորգյան Էրիկ Վարդանի Կարատե
Մուշեղյան Դավիթ Արմանի Ազատ ըմբշամարտ
Երեմյան Երեմ Արմենի Կարատե
Հակոբյան Դավիթ Մասիսի Կարատե
Գաբոյան Սուսաննա Արսենի Շախմատ
Հովհաննիսյան Դավիթ Գնելի Ծանրամարտ
Երևանի №160 հիմնական դպրոց (Ավանեսովի 10, Էրեբունի վարչ. շրջան)

Մեթոդիստ` Նաջարյան Քրիստինե (Ըմբշամարտի ամբիոն)

Խաչատրյան Հովհաննես Հայկի Ձյուդո
Թևանյան Փայլակ Մխիթարի Ձյուդո
Թորոսյան Զորաբ Արտակի Ձյուդո
Հարությունյան Բորիս Հարությունի Սամբո
Խաչատրյան Անդրանիկ Մուշեղի Ձյուդո
Կաջոյան Վարուժան Հարությունի Ազատ ըմբշամարտ
Խաչատրյան Սամվել Անդրանիկի Ձյուդո
Լագզյան Ժորա Սամվելի Ձյուդո
Պապիկյան ԳագիկԿարենի ՀՀ ըմբշամարտ
Հարությունյան Արթուր Աշոտի Փրկարար
Երևանի Գալինիա Ստարովոյտովայի անվան №177 հիմնական դպրոց (Ավան, Դուրյան թաղամաս, 3/24 շենք)

Մեթոդիստ` Հայրապետյան Հովիկ (Կիրառական մարզաձևերի և լողի ամբիոն)

Ամիրաղյան Անդրանիկ Արսենի Փրկարար
Թադևոսյան Ֆոեր Ահարոնի Փրկարար
Հարությունյան Գրիգոր Լևոնի Փրկարար
Ասրյան Էդուարդ Վիկտորի Մարմնամարզություն
Գաբրիելյան Ստեփան Գրիգորի Բռնցքամարտ
Հարությունյան Սամվել Վարդանի Բռնցքամարտ
Սարգսյան Հայկ Կարենի Փրկարար
Գրիգորյան Հրաչ Մարգարի Փրկարար
Մինասյան Հայկազունի Սմբատի Դահուկ
Գաբուզյան Հովհաննես Եղիազարի Շախմատ
Երևանի Ստեփան Զորյանի անվան №56 հիմնական դպրոց (Հրաչյա Քոչարի փող.,13 շենք, Արաբկիր վարչ. շրջան)

Մեթոդիստ` Սոֆյան Թադևոս (Մանկավարժության և հոգեբանության ամբիոն)

Նաջարյան Ժենյա Վազգենի Մարզական պարեր
Համբարձումյան Ռոմա Գարիկի Ծանրամարտ
Պողոսյան Սարգիս Գառնիկի Փրկարար
Սահակյան Հարություն Յուրիկի Փրկարար
Կիրակոսյան Թոմ Գագիկի Բռնցքամարտ
Պողոսյան Էմմա Սարիկի Սուսերամաիտ
Փամբուխչյան Արմեն Ստեփանի Կարատե
Գալստյան Արգիշտի Հովհաննեսի Կարատե
Գրիգորյան Անուշ Գրիգորի Բռնցքամարտ
Եղիազարյան Էրիկ Արսենի Բռնցքամարտ
Ավետիսյան Շողիկ Րաֆֆիի Լող
Դավոյան Դավիթ Արարատի Ազատ ըմբշամարտ
Հովհաննիսյան Հայկ Մերուժանի Լող
Սարգսյան Լևոն Արտեմի Լող
Դիպլոշյան Դավիթ Արամի Սամբո
Սահակյան Իսահակ Կարենի ՀՀ ըմբշամարտ
Թովմասյան Արթուր Արամի Փրկարար
Սարոյան Վիլյամ Գագիկի Ծանրամարտ
Ալեքսանյան Ավետիս Զարզանդի Ազատ ըմբշամարտ
Թադևոսյան Հակոբ Աշոտի ՀՀ ըմբշամարտ
Սարգսյան Լև Հրաչիկի Լող
Սարգսյան Լևոն Էդիկի Լող
Պապիկյան Սարգիս Գագիկի ՀՀ ըմբշամարտ
Մարտիրոսյան Սամվել Անդրանիկի Կարատե
Հովհաննիսյան Վահե Արտակի Կարատե
Հովհաննիսյան Վարդգես Աբգարի Բռնցքամարտ
Սիմոնյան Գալուստ Արամի Ծանրամարտ
Հունանյան Մելքոն Թաթուլի Ծանրամարտ
Ավագյան Գագիկ Հուսիկի Բռնցքամարտ
Հովհաննիսյան Գասպար Բորիսի Փրկարար
Երևանի Խրիմյան Հայրիկի անվան №10 հիմնական դպրոց (Չարենցի փող., 75 շենք, Կենտրոն վարչ. շրջան)

Մեթոդիստ` Ղարիբյան Գոհար (Մարմնամարզության և սպորտային պարերի ամբիոն)

Սիմոնյան Աղասի Ադիբեկի Բռնցքամարտ
Սիմոնյան Արարատ Արայիկի Բռնցքամարտ
Մարգարյան Վազգեն Երվանդի Սամբո
Թոխունց Քրիստինե Արտուրի Մարմնամարզ.
Քյոսայան Ռոզա Սամսոնի Մարմնամարզ.
Ղազարյան Հայկազ Դավիթի Ազատ ոճի ըմբշ.
Գևորգյան Սուրեն Արայի Փրկարար
Ավետիսյան Հայկ Արտեմի Ազատ ըմբշ.
Հովսեփյան Գևորգ Սասնիկի Ազատ ըմբշ.
Բարսեղյան Վահան Խաչիկի Փրկարար
Մարալյան Վիկտոր Վարուժանի Ֆուտբոլ
Ալեքսանյան Ռազմիկ Արթուրի Վոլեյբոլ
Ախմեյան Ուսուբ Շարիֆի Վոլեյբոլ
Ղազարյան Անահիտ Նորայրի Բասկետբոլ
Մարգարյան Սասուն Հայկի Վոլեյբոլ
Ասատրյան Արայիկ Վահանի Բասկետբոլ
Խաչումյան Թագուհի Վարդանի Բասկետբոլ
Բոքսյան Հայկ Համբարձումի Հանդբոլ
Մարգարյան Հրաչիկ Ռոբերտի Հանդբոլ
Բրսոյան Անդրանիկ Արտաշեսի Հանդբոլ
Հարությունյան Ալբերտ Վահագնի Բասկետբոլ
Կարապետյան Տիգրան Արմենի Բասկետբոլ
Հաջի-Մինասյան Մինաս Ստեփանի Բասկետբոլ
Ապրիյան Էռնեստ Անդրիասի Սեղանի թենիս
Վարդանյան Մխիթար Արսենի Բասկետբոլ
Մարտիրոսյան Արամ Հովհաննեսի Հանդբոլ
Հակոբյան Միքայել Անդրանիկի Հանդբոլ
Պետրոսյան Դավիթ Ռադիկի Թենիս
Մայիլյան Աշոտ Վիլսոնի Աթլետիկա
Մակարյան Գրիգոր Մերուժանի Ֆուտբոլ
Կարապետյան Մուշեղ Ավագի Աթլետիկա
Մշեցյան Մնացական Ռուբիկի Աթլետիկա
Ասատրյան Հայկ Հարությունի Աթլետիկա
Խուլոյան Գևորգ Գրիգորի Ֆուտբոլ
Հարությունյան Ռաֆիկ Գևորգի Ֆուտբոլ
Աղեկյան Գրիգոր Ներսեսի Ֆուտբոլ
Ղևոնդյան Հրաչյա Հայկարամի Հանդբոլ
Վահանյան Վահան Աշոտի Բասկետբոլ
Պողոսյան Նարեկ Սարիկի Ֆուտբոլ
Երևանի №180 հիմնական դպրոց (Ավան-Առինջ, Ավան վարչ. շրջան)

Մեթոդիստ` Հայրապետյան Միշա (Աթլետիկայի ամբիոն)

Հակոբյան Գոռ Ստեփանի Ֆուտբոլ
Գալուստյան Դավիթ Մաքսիմի Ֆուտբոլ
Պողոսյան Արթուր Վոլոդյայի Ֆուտբոլ
Ղազարյան Գևորգ Վարդանի Ֆուտբոլ
Թադևոսյան Լայերտ Թադևոսի Թենիս
Արշակյան Աիդա Զախարի Թենիս
Խաչատրյան Սարիկ Աշոտի Ֆուտբոլ
Հունանյան Դավիթ Մարտինի Թենիս
Մինասյան Նորայր Արմենի Վոլեյբոլ
Ռաֆայելյան Արթուր Տիգրանի Ֆուտբոլ
Ուզունյան Աղավարդ Հարությունի Ֆուտբոլ
Հակոբյան Գառնիկ Տոնականի Ֆուտբոլ
Հովհաննիսյան Սերգեյ Աղաբեկի Ֆուտբոլ
Գալստյան Լիաննա Աշոտի Աթլետիկա
Դարբինյան Նելի Գագիկի Աթլետիկա
Սահակյան Վանիկ Սարգիսի Աթլետիկա
Մանասյան Սաշա Սարգիսի Վոլեյբոլ
Դավթյան Ռազմիկ Արթուրի Հանդբոլ
Աբրահամյան Էդգար Սամվելի Ֆուտբոլ
Հակոբյան Հովհաննես Մանվելի Ֆուտբոլ
Գրիգորյան Գևորգ Մարտիրոսի Ֆուտբոլ
Ղազարյան Շողակաթ Արթուրի Բասկետբոլ
Ալոյան Անի Համլետի Բասկետբոլ
Հովհաննիսյան Ժենյա Վարդանի Վոլեյբոլ
Հովհաննիսյան Վահե Հակոբի Վոլեյբոլ
Խաչատրյան Արմեն Դավիթ Աթլետիկա
Զադոյան Մասիս Մարտինի Ֆուտբոլ
Պոտուրյան Աշոտ Արթուրի Ֆուտբոլ
Մկրտչյան Գարիկ Գրիգորի Ֆուտբոլ
Հարությունյան Արամայիս Էդուարդի Ֆուտբոլ
Բադալյան Աննա Հայկի ԱՖԿ
Ներսիսյան Անուշ Ավետիքի ԱՖԿ
Սարգսյան Ռուզաննա Հայկազի ԱՖԿ
Քարտաշյան Էրիկ Վարդանի ԱՖԿ
Ազիզյան Հովիկ Հրանտի ֆուտբոլ
Դավթյան Դավիթ Հրաչի ֆուտբոլ
Ենոքյան Դավիթ Հրաչյայի ֆուտբոլ
Գևորգյան Լիանա Սամվելի ֆուտբոլ
Աբգարյան Դիանա Սուրեիկի Թենիս
Պետրոսյան Ռոբերտ Արկադիի Աթլետիկա
Սիմոնյան Արկադի Խաչատուրի Աթլետիկա